Menu
Your Cart

Vymeniteľné zorníky

K okuliarom od Aventys

Získate Dopravu

( pri objednávke nad 60€ )

Zdarma

Na všetky originálne okuliare Wiley x-

Záruka na celú dobu životnosti
Wx wilev x
Vymeniteľné zorníky

Sady okuliarov

Taktické, pracovné, slnečné, také a ďalšie okuliare si môžeme zakúpiť na našom E-shope. Ako sme spomínali v každej kategórii - je veľmi dôležité chrániť si svoj zrak, a to za každú cenu. Môže však nastať situácia, kedy máme dymové sklá a vonku už je taká tma, že ich nemôžeme použiť. Alebo naopak máme číre sklá, ale ostré slnko znemožňuje ich nosenie. Čo s tým? Našťastie existujú takzvané sady okuliarov.

Čo to je?

Niektoré okuliare podporujú výmenu skiel. Do jedných obrúčkov tak ľahko nainštalujeme niekoľko druhov skiel, ktoré sa líšia podľa situácie. Najčastejšími variantmi sú číre a dymové sklá, teda pre štandardné použitie a použitie na priamom slnku. Ďalej sa môžeme stretnúť s takzvanými rozjasňovacími sklami. Tie majú väčšinou žltú farbu. V šere, alebo za zníženej viditeľnosti, pomáhajú rozoznávať jednotlivé obrysy. Ich použitie je vhodné ako pri streľbe, tak riadeniu, alebo práci. Čo ďalej môže takáto sada obsahovať?

Hlavne, keď sedí

Existujú aj okuliare, u ktorých sme schopní zložiť nožičky a nahradiť ich elastickým pásikom. Tento pásik si nastavíme podľa obvodu hlavy a spolu s vystuženými obrúčkami tak získame taktické okuliare. Vystuženými obrúčkami? Áno, jedná sa o ďalšiu časť, ktorá je k pretvoreniu klasických okuliarov na taktické potreba. Jedná sa o mäkkú výstelku, ktorú nacvakneme na vnútro okuliarov. Táto výstelka priľne okolo obvodu obrúčok k našej tvári, čím utesní oči od okolia. Rovnako tak to robia aj taktické okuliare.

To je to najdôležitejšie

Prakticky je jedno, či sada obsahuje výmenné obrúčky, sklá, alebo transformáciu na taktické okuliare. Najdôležitejší je vždy dobrý obal. Najlepšie vo forme tvrdej krabičky, kam si všetko úhľadne umiestnime a nebudeme sa musieť báť prípadného pádu. Aj takéto sady nájdeme u nás na stránkach, stačí si vybrať.

Značka: BOLLE SAFETY Model: RAIDERKIT
RAIDER kit obsahuje všetko v jednom - okuliare, masku, vymeniteľné zorníky v 3 odtieňoch – číre, tmavé a žlté, RX dioptrickú vložku a tvrdé púzdro dodací termin ihneď ! ,-  Slnečné ochranné okuliare BOLLÉ® RAIDER Ochranné okuliare francúzskej firmy Bollé Safety, ktorá má s výrobou okuliarov už ..
59,00€ 79,92€
Bez DPH:49,17€
Značka: WILEY X Model: 3552
WILEY X VAPOR jsou balisticky testované střelecké brýle vyrobené z těch nejodolnějších materiálů.Snoubí v sobě styl a eleganci s dokonalou funkčností a precizní ochranou zraku. Polykarbonátové čočky se dají snadno vyjmout a vyměnit za jiný odstín, dle aktuální světelné situace.Ul..
127,50€ 150,00€
Bez DPH:106,25€
Značka: WILEY X Model: 3562
WILEY X VAPOR jsou balisticky testované střelecké brýle vyrobené z těch nejodolnějších materiálů.Snoubí v sobě styl a eleganci s dokonalou funkčností a precizní ochranou zraku. Polykarbonátové čočky se dají snadno vyjmout a vyměnit za jiný odstín, dle aktuální světelné situace.Ul..
127,50€ 150,00€
Bez DPH:106,25€
Značka: WILEY X Model: 3512
Elegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámom sú určené najmä pre strelcov a lovcov, ale tiež všetkým outdoorovým nadšencom, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochranu pro svoje oči za akýchkoľvek svetelných podmienok.Číra šošovka sa..
127,50€ 150,00€
Bez DPH:106,25€
Značka: WILEY X Model: 3501
Elegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámčekom sú určené najme pre strelcov a lovcov, ale taktiež pre všetkých outdoorových nadšencov, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochranu svojich očí za akýchkoľvek svetelných podmienok.Číra šošov..
110,50€ 130,00€
Bez DPH:92,08€
Značka: WILEY X Model: 3502
WILEY X VAPORSmoke grey + clear + light rust lens/Matte black frameElegantné športové okuliare Wiley X Vapor s decentným horným rámom sú určené najmä pre strelcov a lovcov, ale tiež všetkým outdoorovým nadšencom, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu ochran..
127,50€ 150,00€
Bez DPH:106,25€
Značka: WILEY X Model: CHSAI06
WILEY X SAINTSmoke grey + clear + light rust lens/Matte black frameNenápadné čierne okuliare Wiley X Saint s variabilnými šošovkami sú určené predovšetkým pre strelcov a lovcov, ale tiež pre športovcov a všetkých, ktorí potrebujú pružne reagovať na náhlu zmenu počasia a vidi..
127,50€ 150,00€
Bez DPH:106,25€
Značka: WILEY X Model: CHSAI07
WILEY X SAINTSmoke grey + clear lens/Matte black frameNenápadné čierne okuliare Wiley X Saint s variabilnými šošovkami sú určené predovšetkým pre strelcov a lovcov, ale tiež pre športovcov a všetkých, ktorí potrebujú pružne reagovať na náhlu zmenu počasia a viditeľnosti.Šošo..
110,50€ 130,00€
Bez DPH:92,08€
Značka: WILEY X Model: CHVAL01
WILEY X VALORBlack ops smoke grey lens/Matte black frameMatne sivé okuliare Wiley X Valor s dymovo sivými sklami sú súčasťou edície „Black Ops“, čo znamená, že okuliare úplne pohlcujú svetelné odlesky a používateľa tak nikdy neprezradia odrážajúcim sa svetlom. Preto je tento model vyu..
102,00€ 120,00€
Bez DPH:85,00€
Značka: WILEY X Model: CHVAL07
WILEY X VALORSmoke grey + clear lens/Matte black frameŠportové okuliare s vymeniteľnými šošovkami a s robustnými matne čiernymi bočnicami sú určené najmä strelcom a lovcom, no taktiež pre všetkých outdoorových nadšencov, ktorí potrebujú dokonalý rozhľad, ostrý zrak a precíznu och..
110,50€ 130,00€
Bez DPH:92,08€
Značka: BOLLE SAFETY Model: KITCOBRA
na sklade k okamžitému odberu   BOLLÉ COBRA univerzálny model s viacero konštrukčnými modifikáciami. Model umožňujúci Cobra 180° panoramatický výhľad bez akýchoľvek zábran. Možnosť výmeny nosníkov uší a dokúpenia penovej ochrany robí Cobra model najuniverzálnejším v ponuke Bollé. Kvalita a precízno..
49,90€ 65,94€
Bez DPH:41,58€
Značka: WILEY X Model: 303
Športové okuliare Wiley X Saber sú stelesnením flexibility a  môžete ich použiť prakticky v akejkoľvek situácii. Najrôznejším svetelným podmienkam sa prispôsobíte jednoduchou a rýchlou výmenou skiel okuliarov. Na výber máte z piatich druhov, ktoré je možné si dokúpiť a&..
47,00€ 56,00€
Bez DPH:39,17€
Zobrazené 1 až 12 z 30 (3 stránok)